Мармурова (мозаїчна) декоративна штукатурка

Мармурова (мозаїчна) декоративна штукатурка

При утепленні будинків пінопластом мармурова (мозаїчна) декоративна штукатурка використовується в більшості випадків для декорування цокольної частини будинку.

Також мармурова (мозаїчна) декоративна штукатурка використовується для ручного виконання захисно-декоративних, тонкошарових штукатурних робіт зовні і всередині будівель. Призначена для декоративного оздоблення поверхні архітектурних елементів на фасадах будинків ( цоколі, пілястри, декоративно-оздоблювальні елементи). Застосовується на мінеральних основах (бетон, цементна і цементно-вапняна штукатурка). Перед нанесенням мармурової (мозаїчної) декоративної штукатурки основа повинна бути загрунтувана під вибраний вами колір мармурової (мозаїчної) декоративної штукатурки.

Основні характеритики мармурової (мозаїчної) декоративної штукатурки:

— стійка до атмосферних впливів;

— висока стійкість до механічних пошкоджень;

— широка гама колірних композицій;

— зручна в експлуатації. Легко піддається очищенню водою;

— готова до застосування;

— екологічно безпечна.

Мармурову (мозаїчну) декоративну штукатурку не можна змішувати з іншими матеріалами (фарбами, лаком, іншими штукатурками.)
При виконанні зовнішніх робіт слід уникати нанесення мармурової (мозаїчної) декоративної штукатурки на поверхні, які піддаються сильному обігріву, поверхні, що знаходяться безпосередньо під впливом прямих сонячних променів.

Мармурову декоративну штукатурку перед застосуванням слід ретельно перемішати. Роботи на одній поверхні варто виконувати безупинно, дотримуючись правила нанесення «мокре на мокре», щоб уникнути затвердіння декоративної штукатурки під час нанесення на оздоблювальну поверхню.

Шар мармурової (мозаїчної) декоративної штукатурки товщиною в півтора міліметра зерна, наноситься за допомогою шпателя і без особливих зусиль розгладжується до утворення плівки на поверхні штукатурки.
Свіжу мармурову (мозаїчну) декоративну штукатурку протягом 10 годин необхідно захищати від дощових опадів, а також надмірного пересихання і негативних температур.

Для збереження рівномірності кольору мармурової (мозаїчної) декоративної штукатурки рекомендується при роботі на однорідних та великих поверхнях використовувати штукатурки однієї партії, зазначеної на упаковці.

Фасується мармурова (мозаїчна) декоративна штукатурка у відра по 25 кг.