Ґрунтовка для декоративної штукатурки

Ґрунтовка для декоративної штукатурки (короїд, баранек)

Для правильного вибору грунтовки з подальшим нанесенням на неї декоративної штукатурки слід подивитись на її структуру. Грунтовка не повинна бути прозорою (в каністрах), а мати вигляд та густину як у фарби та фасуватись у пластмасові відра.
Грунтуюча фарба призначена для попередньої обробки поверхонь з метою їх зміцнення і збільшення поглинаючих властивостей з грунтуючою поверхнею, а також спрощення виконання робіт по нанесенню декоративних штукатурок і фарб.

Грунтовка може використовуватись для “консервації” фасадів на зимовий період за побажанням клієнта, але слід пам҆ятати, що площа армована склосіткою та затягнута клеєм витримує зимовий період без втрати своїх властивостей, а погрунтовану поверхню перед зимою на наступний рік потрібно буде грунтувати повторно так, як:

— можлива зміна кольору грунтовки під колір декоративної штукатурки, бо без барвника колір грунтовки білий;

— фасад будинку потрібно повторно грунтувати від пилу, пил та інші речовини знижують властивості грунтуючої поверхні для нанесення на неї декоративної штукатурки.

Грунтовка застосовується по поверхнях з бетону, цементно-вапняних поверхнях, цементно-піщаних поверхнях, цегли, а також на гіпсових поверхнях, та стінах і стелях всередині і зовні будинків.

При утепленні будинку пінопластом грунтовка застосовується для підготовки захисного армованого шару під обробку поверхні декоративною штукатуркою:

— грунтовка збільшує поглинаючі властивості поверхні;

— ефективно знижує можливість прояву поверхні крізь фактуру штукатурки (короїд) для цього грунтовку пігментують під колір штукатурки;

— грунтовка є водостійкою і швидко поглинається поверхнею.

Поверхня підготовлена до ґрунтування повинна бути сухою, без видимих руйнувань і тріщин. Перед грунтуванням поверхня зачищається наждачним папером від пилу, напливів, масляних плям і інших речовин, що зменшують поглинаючу властивість до грунтуючої поверхні. Грунтуючу фарбу перед грунтуванням слід ретельно перемішати міксером добавляючи в неї води з розрахунку на 10л. грунту 1л. води . Грунтуюча фарба наноситься малярним валиком або щіткою.

Час висихання грунтуючої фарби, перш за все, залежить від температури довкілля і вологості повітря. За нормальних кліматичних умов фарба висихає через 4 години. Висохла фарба стійка до механічних дій та можливості подальшого нанесення на її поверхню декоративної штукатурки.

Грунтуюча фарба фасується в пластмасові відра по 5 л і 10 л.

Витрати грунтовки від 0,2 до 0,4 л/м2. Якісної грунтовки 10л на практиці вам вистачить для грунтування як мінімум 50-65м2 площі.

Для якісного грунтування достатньо нанесення одного шару.