екструдований пінопласт

Утеплення будинків екструдованим пінопластом

Екструдований пінопласт – це тепло і звукоізоляційний матеріал призначений для використання в умовах підвищених навантажень і вологості.

Екструдований пінопласт отримують шляхом змішування гранул пінопласту при підвищеній температурі.

Осноними властивостями екструдованого пінопласту є:

1. низька теплопровідність – екструдований пінопласт не призводить до втрати тепла;

2. звукопоглинання – за рахунок екструдованого пінопласту поліпшується шумоізоляція;

3. стійкість до деформацій – екструдований пінопласт не є гнучким матеріалом, і при натисненні не прогинається зберігаючи свою форму;

4. довговічність – термін придатності екструдованого пінопласту близько тридцяти років;

5. вологостійкість – вироби з екструдованого пінопласту не розчиняються у воді, не вбирають воду та вологу, і внаслідок цього не деформуються. Стійкість до впливу вологи дозволяє використовувати вироби з екструдованого пінопласту для утеплення фундаментів будівель, коли необхідний контакт утеплюючого матеріалу з ґрунтом.

При роботі з екструдованим пінопластом першою проблемою стала неможливість швидкого розрізання на фігури, леза для ножів міняв через кожну годину, що призвело до втрати робочого часу. На відміну від пінопласту екструдований пінопласт не можливо зачистити, що призводить до проблем з вирівнювання стіни фасаду. Пази та шипи екструдованого пінопласту неоднакові по розмірам, і згодом їх приходиться підрізати, що також є незручністю в роботі з втратою часу. Ціна на екструдований пінопласт є середнім між мінеральною ватою та пінопластом – економії мало. Якщо купити неякісний клей то згодом екструдований пінопласт відпаде це зумовлено тим, що екструдований пінопласт неможливо продюбілити, або затрачати час на вирізання ямок для дюбеля. Отже, утеплювати екструдованим пінопластом можна гаражі, підвали, цоколь фасаду, підлогу,чи ідеально поштукатурені стіни.